امروزه داشتن باغ در بعضی از مکان ها مانند ادارات و سایر ساختمان های تجاری تا حدودی غیرممکن است. با این حال ، این مورد دیگر وجود ندارد زیرا اکنون روش هایی وجود دارد که می توان یک باغ فوق العاده حتی در قسمت داخلی یک دفتر کار یا ساختمان تجاری داشت. باغ داخلی یا معمولاً به عنوان دیوارهای نشیمن داخلی شناخته می شود راه حل بسیاری از افرادی است که می خواستند داخل دفاتر یا ساختمان های خود باغچه داشته باشند.

دیوار سبز زندگی بیشتر روشی برای رشد گیاهان است. این اجرای دیوار سبز می تواند گیاهان زینتی ، میوه ها یا حتی سبزیجات باشد. با این حال ، برای دفاتر و ساختمانهای تجاری ، بهتر است که به سراغ انواع دیگر گیاهان بروید. بجای کاشت روی زمین ، با استفاده از فضای دیوار به صورت عمودی کاشته می شود. از آنها به عنوان یک ویژگی طراحی مدرن و پنهان کردن دیوارهای غیر جذاب بیشتر و بیشتر استفاده می شود.

بعلاوه ، از آنجا که گرم شدن کره زمین موضوعی گرم با چشم اندازهای قابل تغییر و چندین دستور کار است ، داشتن دیوار داخلی باغ یکی از راه های جلوگیری از آن است. آگاهی کلی این است که صنعتی سازی منجر به افزایش گازهای گلخانه ای و افزایش تأثیر در دمای کره زمین شده است. برای جلوگیری از مشکل بیشتر به دلیل انتشار کربن در بخشهای صنعتی ، دیوارهای گیاهان زنده بهترین گزینه برای همه است.

این امر باعث شده است که شرکتهای زیادی به فکر نجات جهان با استفاده از دیوارهای سبز در محیط کار خود باشند. علاوه بر این ، چندین سازمان ، به ویژه سازمان های چند ملیتی ، با جستجوی راه هایی در مورد چگونگی کاهش رد پای کربن خود ، مزایایی را مشاهده می کنند. این چیزی است که باعث ایجاد آگاهی عمومی سازنده در مورد خود شرکت و مارک های آنها می شود. جدا از آن ، آنها همچنین تأثیر مثبتی در مادر طبیعت دارند.

با استفاده از دیوار نشیمن سبز ، نه تنها به عنوان روند جدیدی در طراحی داخلی دیوار عمل می کند ، بلکه به سود چندین کارگر و محیط زیست نیز می باشد. برخی از دلایلی که شرکت های صنعتی از این نوع باغبانی استفاده کرده اند فقط به این دلیل است:

• آنها می خواهند طراحی هنری ساختمان ها را بهبود ببخشند.

• آنها می خواهند در کاهش سرایت که در آن آب باران امکان گسترش دارد ، کمک کنند.

• آنها می خواهند ردپای کربن را کم کنند.

• آنها می خواهند اثر اشعه ماورا بنفش از خورشید را که منجر به افزایش مدت زمان محصولات ضد آب است که برای بستن سقف استفاده می شود ، کاهش دهند.

Categories: Buissnes